Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

Vyžrebovanie zápasov Interliga mužov 2010
 
 


 
1. kolo
24.4.2010
1.
NK Kúpele Piešťany
Lenok Levoča
2.
Budapešť
NK Revúca
3.
ŠŠK Central Svidník
NO KAC Košice
4.
NK´ 99 Trebišov
DPMK Košice
 
2. kolo
24.4.2010
5.
NK Kúpele Piešťany
NK Revúca
6.
Budapešť
Lenok Levoča
7.
ŠŠK Central Svidník
DPMK Košice
8.
NK´ 99 Trebišov
NO KAC Košice
 
3. kolo
8.5.2010
9.
DPMK Košice
NK Kúpele Piešťany
10.
NO KAC Košice
Budapešť
11.
Lenok Levoča
ŠŠK Central Svidník
12.
NK Revúca
NK´ 99 Trebišov
 
4. kolo
8.5.2010
13.
DPMK Košice
Budapešť
14.
NO KAC Košice
NK Kúpele Piešťany
15.
Lenok Levoča
NK´ 99 Trebišov
16.
NK Revúca
ŠŠK Central Svidník
 
5. kolo
22.5.2010
17.
DPMK Košice
Lenok Levoča
18.
NO KAC Košice
NK Revúca
19.
NK´ 99 Trebišov
Budapešť
20.
ŠŠK Central Svidník
NK Kúpele Piešťany
 
6. kolo
22.5.2010
21.
DPMK Košice
NK Revúca
22.
NO KAC Košice
Lenok Levoča
23.
NK´ 99 Trebišov
NK Kúpele Piešťany
24.
ŠŠK Central Svidník
Budapešť
 
7. kolo
5.6.2010
25.
DPMK Košice
NO KAC Košice
26.
Lenok Levoča
NK Revúca
27.
NK´ 99 Trebišov
ŠŠK Central Svidník
28.
Budapešť
NK Kúpele Piešťany
 
 
 
8. kolo
5.6.2010
29.
NO KAC Košice
DPMK Košice
30.
NK Revúca
Lenok Levoča
31.
ŠŠK Central Svidník
NK´ 99 Trebišov
32.
NK Kúpele Piešťany
Budapešť
 
9. kolo
19.6.2010
33.
NK Revúca
NK Kúpele Piešťany
34.
Lenok Levoča
Budapešť
35.
DPMK Košice
ŠŠK Central Svidník
36.
NO KAC Košice
NK´ 99 Trebišov
 
10. kolo
19.6.2010
37.
Lenok Levoča
NK Kúpele Piešťany
38.
NK Revúca
Budapešť
39.
NO KAC Košice
ŠŠK Central Svidník
40.
DPMK Košice
NK´ 99 Trebišov
 
11. kolo
18.9.2010
41.
Budapešť
DPMK Košice
42.
NK Kúpele Piešťany
NO KAC Košice
43.
NK´ 99 Trebišov
Lenok Levoča
44.
ŠŠK Central Svidník
NK Revúca
 
12. kolo
18.9.2010
45.
NK Kúpele Piešťany
DPMK Košice
46.
Budapešť
NO KAC Košice
47.
ŠŠK Central Svidník
Lenok Levoča
48.
NK´ 99 Trebišov
NK Revúca
 
13. kolo
2.10.2010
49.
NK Revúca
DPMK Košice
50.
Lenok Levoča
NO KAC Košice
51.
NK Kúpele Piešťany
NK´ 99 Trebišov
52.
Budapešť
ŠŠK Central Svidník
 
14. kolo
2.10.2010
53.
Lenok Levoča
DPMK Košice
54.
NK Revúca
NO KAC Košice
55.
Budapešť
NK´ 99 Trebišov
56.
NK Kúpele Piešťany
ŠŠK Central Svidník
 


 

1.
NK DPMK Košice
2.
NO KAC Jednota Košice
3.
Lenok Levoča
4.
NK Revúca
5.
NK´ 99 Trebišov
6.
ŠŠK Central Svidník
7.
Médiá Budapešť
8.
NK Kúpele Piešťany

 
 

Hrá sa v sobotu - začiatok 09,00 a 14,00 hod.(Piešťany hrajú domáce stretnutia o 10,00 a15,00hod.                                                                  

Budapešť hrá prvé stretnutie o 10,00 hod.)

 Mužstvo Médiá Budapešť bude hrať so svojimi  súpermi v týchto termínoch:

 

Revúca - Budapešť                  17.4.2010      (1. a 10.kolo) 

 

 KAC Košice - Budapešť          1.5.2010       (3. a 12.kolo)

 

 

Trebišov - Budapešť                15.5.2010      (5. a 14.kolo)

 

 

 Piešťany - Budapešť              29.5.2010      (7. a 8.kolo)                 

 

 

Levoča - Budapešť                   12.6.2010        (9. a 2.kolo)

 

 

DPMK Košice - Budapešť        11.9.2010        (11. a 4.kolo)

 
Svidník - Budapešť                   25.9.2010        (13. a 6.kolo)
 
Reklama